Konkurs podcastowy

Jako prawdziwi wielbiciele grozy uwielbiamy konkursy, w których wymagamy od Was potu, łez i krwi. Tym razem nie każemy Wam jednak pisać, a… nagrywać! I to nie byle co, a Karpiowy Podcast.

Krótki regulamin:

1. Nagranie należy opublikować w serwisie archive.org (całkowicie darmowy, choć wymaga rejestracji) i podesłać nam sam odnośnik. Gdyby coś nie działało, będziemy informować od razu i rozmawiać bezpośrednio z zainteresowanym.

2. Tematyka nagrania powinna odpowiadać tematyce Karpiowego Podcastu. Długość nagrania nie jest istotna, ale redakcja zastrzega sobie prawo do przerwania słuchania nagrań długich i nudnych. Miło widziane jest rozpoczęcie podcastu od przywitania się ze słuchaczami Karpiowego Podcastu i krótkim wprowadzeniem. Możemy też udostępnić krótkie wstawki dźwiękowe pojawiające się na początku i na końcu każdego odcinka (w tej sprawie pisać do naczelnej, agnieszkabrodzik[małpa]carpenoctem.pl)

3. Tradycyjnie: nie wysyłamy nagród za granicę, ale nie zabraniamy udziału osobom przebywającym za granicą – nagrody możemy albo jakiś czas przechować (w granicach rozsądku!), albo odesłać znajomym/rodzinie/etc. albo… zachować na kolejne konkursy, jeśli zwycięzca zadowoli się samą satysfakcją z wygranej.

4. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do godz. 18 w niedzielę, 29 września 2013.

5. Pulę nagród znajdziecie tutaj. Nie wiemy jakiego poziomu i ilości nagrań się spodziewać, a od tego będzie zależeć liczba i dystrybucja przyznanych nagród, ale na pewno zwycięzca dostanie 3-4 wybrane pozycje, a jeśli w konkursie weźmie udział mała liczba osób, rozważymy przyznanie wszystkim uczestnikom chociaż po jednej nagrodzie „za odwagę”.

6. W konkursie brać udział mogą tylko ci, którzy jeszcze nic dla nas nie nagrywali.

Konkurs podcastowy
Przewiń na górę