Mężczyzna z lasu w lutym

Dwudziestego drugiego lutego do sprzedaży powinien trafić thriller psychologiczny “Mężczyzna z lasu” Scotta Spencera. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Muza.

Paul już jako nastolatek radził sobie ze wszystkim sam. Prowadził życie człowieka wolnego i niezależnego, nie zawdzięczając nic nikomu. Odważny i stanowczy kierował się własnymi zasadami moralnymi. Kiedyś sądził, że jego życie toczyć się będzie od przypadku do przypadku, a kontakty z innymi ludźmi pozostaną jedynie przelotne. Tak się jednak nie stało, bo spotkał piękną i kochającą Kate Ellis i jej córkę, które ofiarowały mu miłość i poczucie bezpieczeństwa.

Pewnego dnia w drodze do domu zjeżdża z autostrady do parku stanowego, gdzie natyka się na mężczyznę bijącego psa. Zaledwie kilka chwil wystarcza, by wciągnięty w wir agresji uruchomił serię wydarzeń, podczas których pozna samego siebie, doświadczy poczucia winy i odrzucenia.

 – najnowsza powieść amerykańskiego autora, w której opisuje ludzkie namiętności

 – prowokujący thriller psychologiczny pełen bolesnych spostrzeżeń na temat mroków i ułomności ludzkiej natury

 – pisarz powraca do miejsca i do bohaterów “Statku z papieru”, swej wcześniejszej powieści, która trafiła na listę bestsellerów “New York Timesa”

Mężczyzna z lasu w lutym
Przewiń do góry