Książka miesiąca: konkurs

Wszyscy organizują konkursy z okazji urodzin, więc my musieliśmy złamać konwencję i zaproponować Wam coś poza tym terminem.

Z pewnością zauważyliście, że od początku roku prowadzimy cykl „Książka miesiąca”, w której zaproszeni przez nas publicyści, twórcy i osoby związane z rynkiem wydawniczym polecają naszym czytelnikom tytuły ich zdaniem warte szczególnej uwagi. Teraz macie szansę znaleźć się w tym gronie!

Tekst o objętości nie mniejszej niż 1300 i nie większej niż 3000 znaków ze spacjami, w którym krótko przedstawiacie i tłumaczycie swój wybór, wyślijcie na adres agnieszkabrodzik[małpa]carpenoctem.pl najpóźniej w dniu 27.09.2015. Zwycięzca otrzyma od nas powieść „Zakażenie” Scotta Siglera (ufundowaną przez Wydawnictwo Gmork) oraz audiobooka „Wszyscy ludzie przez cały czas” Marty Guzowskiej (ufundowanego przez Bibliotekę Akustyczną). Oczywiście zwycięski tekst zostanie również opublikowany w ramach cyklu jako książka na październik i liczymy, że to również jest dla Was formą nagrody ;)

Zastrzegamy sobie również prawo do… zwiększenia liczby nagrodzonych tekstów, jeśli poziom okaże się wysoki. Zaproponujemy wtedy kilka książek do wyboru z naszej redakcyjnej biblioteczki.

Gwoli ścisłości wyjaśniamy też, że liczymy na tytuły z naszego kręgu zainteresowań, czyli horroru, thrillera i kryminału.

Zwyczajowo kilka zasad:

 Nie wysyłamy nagród za granicę;

 Nie odpowiadamy za przesyłki zgubione przez pocztę (ALE wysyłamy poleconym, więc powinno dotrzeć);

– Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się na publikację swojego tekstu na łamach Carpe Noctem;

– Jedna osoba może wysłać jeden tekst;

 W razie wątpliwości prosimy o zadawanie pytań w komentarzach do tego wpisu.

Książka miesiąca: konkurs

6 komentarzy do “Książka miesiąca: konkurs

        1. Ach, nie, skoro już się gdzieś ukazała to nie będziemy recyklingować ;) Przeczytam później i ewentualnie puścimy linka na fp. A tak przy okazji to coś Ci się na blogu layout rozjeżdża :(

          1. No właśnie jak wróciłam na właściwy blog to zaczęło to jakoś wyglądać ;)

Możliwość komentowania została wyłączona.

Przewiń na górę