Zrecenzuj antologię i wygraj książki!

Zapraszamy Was do kolejnego konkursu, w którym za odrobinę pracy twórczej możecie wygrać stos książek! Tym razem nie czekamy na Wasze opowiadania, ale… recenzje opowiadań, a dokładniej: antologii* z pogranicza gatunków horror, thriller i kryminał.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 11 listopada przesłać recenzję (co najmniej 2,5 tys. znaków wliczając spacje; dopuszczalne formaty: DOC, RTF) na adres redakcja[małpa]carpenoctem.pl.

Dodatkowe uwagi:

– nadesłanie pracy oznacza akceptację zasad konkursu;

– do wiadomości należy dołączyć takie oświadczenie: „Wyra­żam zgodę na prze­twa­rza­nie moich danych oso­bo­wych dla potrzeb nie­zbęd­nych do reali­za­cji kon­kursu (zgod­nie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochro­nie Danych Osobowych).”

– na konkurs można nadsyłać wyłącznie prace, które nie zostały opublikowane w prasie ani w żadnym serwisie internetowym (wliczając wszelkiej maści blogi i serwisy książkowe); jednym słowem: nadsyłajcie teksty napisane specjalnie na konkurs, a nie wygrzebane skądśtam

– szczególnie zachęcamy do recenzowania antologii, w których pojawiły się teksty polskich autorów, ale jeśli macie na to ochotę, możecie recenzować także antologie, które w ogóle się w Polsce nie ukazały

– najlepsze prace zostaną opublikowane w serwisie

– nie wysyłamy nagród za granicę

I najważniejsze: NAGRODY

Wolimy nie wybierać odgórnie nagród i dopiero po wybraniu najlepszych tekstów zdecydować o tym, kto ile książek dostanie. Postaramy się dać Wam możliwość wyboru tytułów, a poniżej publikujemy orientacyjną pulę nagród (mamy po kilka egzemplarzy każdej pozycji):

 

 

 

 

* Zakładamy, że antologia to książka będąca zbiorem opowiadań różnych autorów, co najmniej 4.

Zrecenzuj antologię i wygraj książki!
Przewiń na górę