Zmiany w redakcji CN

Od początku swojego istnienia Carpe Noctem dość często przechodziło większe lub mniejsze przetasowania w redakcji. Na początku działania drugiej odsłony serwisu odszedł z naszych szeregów Mateusz Kopacz, ale w tym okresie CN zaczęło wspierać dwóch nowych recenzentów – Sławomir Jurusik i Marcin Bukalski. Jednocześnie do redakcji dołączyła Kamila Olejnik, która – podobnie jak większość redaktorów CN – zaczęła od pisania recenzji. 

Brzmi to jak wstęp do ogłoszenia  mojego odejścia, ale mamy dla Was wiadomość bardziej radosną – od dzisiaj Michał Budak zostaje zastępcą redaktora naczelnego i przejmuje kontrolę nad codzienną działalnością serwisu Carpe Noctem. Gratuluję awansu, podwyżki nie będzie ;)

Drugim zastępcą oczywiście pozostaje Paweł Szczepanik – jego domeną są kwestie techniczne.

Mam nadzieję, że dzisiejsze zmiany pozwolą Carpe Noctem wejść w kolejną fazę rozwoju. W imieniu swoim i pozostałych członków redakcji życzę Michałowi wytrwałości w wypełnianiu swoich nowych obowiązków i deklaruję wszelką pomoc.

Jednocześnie chciałabym zaznaczyć, że redakcja Carpe Noctem jest zawsze otwarta na nowych członków i jeśli ktoś z Was chciałby nas w ten czy inny sposób wspomóc – śmiało. Chętnie nawiążemy współpracę z publicystami, ale też ludźmi, którzy chcieliby się zająć newsami.

Zmiany w redakcji CN
Przewiń na górę