Wampiry opuściły trumny!

W poniedziałek miejsce miała premiera Księgi wampirów, pierwszej polskiej antologii wampirycznej wydanej przez Studio Truso. Na 424 stronach przeczytać można dwadzieścia opowiadań polskich pisarzy znanych już zapewne czytelnikowi będącemu na bieżąco z trwającym od jakiegoś czasu szału na antologie horroru. W przeciwieństwie do Gorefikacji czy Zombiefilii, ta opublikowana jest w tradycyjnej formie papierowej (wersja elektroniczna ukazać ma się na dniach). Kosztujące 39,99zł tomisko liczy sobie nieco ponad czterysta stron i opatrzone jest dodatkowo wstępem, posłowiem i ilustracjami. Carpe Noctem objęło premierę Księgi wampirów swoim patronatem.Poniżej zamieszczamy tekst promujący książkę oraz okładkę:

Tęsknisz za bezwzględnymi bestiami lub arystokratycznymi, lecz bezlitosnymi krwiopijcami? Pragniesz prawdziwej, gęstej i pachnącej człowiekiem krwi? Masz dość brokatowej popkulturowej papki?

Wampir – to kiedyś brzmiało dumnie. Przywróćmy sens temu słowu i niech na nowo króluje bezpretensjonalna przemoc!

„Księga Wampirów” zabierze Cię na szaloną przejażdżkę przez najciekawsze wampirze historie – retro, high-end, postapo, klasyka czy satyra. Spotkasz tutaj zarówno wampiry uzbrojone w kły i pazury, jak i energetycznych cwaniaków. Wszystkie na równi prawdziwe i niebezpieczne.

Dwudziestu zbuntowanych przeciwko dziwnym trendom autorów postanowiło na nowo zdefiniować obraz wampira. To już nie jest zakochany nastolatek…

Dołącz do szeregu albo chwytaj za krzyż i walcz! To nowa epoka. Krwawa i NASZA.

ksiega_wampirow

Wampiry opuściły trumny!
Przewiń na górę