Urodzinowy konkurs recenzencki

Zapraszamy serdecznie do kolejnego urodzinowego konkursu. Tym razem będzie to konkurs recenzencki, ale o innym przebiegu niż dotychczasowe – nagrodzimy oczywiście najlepsze teksty, ale według zasady „jedna opublikowana recenzja = jedna książka z puli”. Proste, prawda?
Teksty należy przesyłać na adres naszej naczelnej: agnieszkabrodzik[małpa]carpenoctem.pl. Do niej też najlepiej kierować wszelkie pytania.
Ponieważ oceniamy teksty na bieżąco, na bieżąco będziemy je też publikować i nagradzać. Dlatego też nie wyznaczamy szczegółowych ram i ograniczeń – jeśli recenzja będzie za krótka, ale dobra, poprosimy o rozbudowanie jej; jeśli będzie za długa, poprosimy o skrócenie. Gatunkowo jak zwykle: horror, kryminał, thriller. Można recenzować książki, o których już coś napisaliśmy/nagraliśmy.
Jeśli zamiast recenzji chcecie napisać felieton, artykuł – śmiało!

I tradycyjnie kilka punktów regulaminu:
1. Konkurs trwa do końca miesiąca, ale rozważymy jego przedłużenie.
2. Nie wysyłamy nagród za granicę, ale nie zabraniamy udziału osobom przebywającym za granicą — nagrody możemy albo jakiś czas przechować (w granicach rozsądku!), albo odesłać znajomym/rodzinie/etc. albo… zachować na kolejne konkursy, jeśli zwycięzca zadowoli się samą satysfakcją z wygranej.
3. Książki będzie można wybierać z puli nagród.

Urodzinowy konkurs recenzencki
Przewiń na górę