Trailer „Opowieści niesamowitych”

Z pewnością słyszeliście o wydanym nie tak dawno temu zbiorze opowiadań Opowieści niesamowite Marcina Rusnaka. To zbiór dwunastu tekstów w różnych konwencjach (horror, fanasty, sf, postapokalipsa, cyberpunk), które pobrać można pod adresem: http://wydaje.pl/e/opowiesci-niesamowite (formaty epub, mobi oraz pdf).

Kto prowadzi audycję radiową w świecie spustoszonym wojną nuklearną? Czy znaleziona na strychu skrzyneczka naprawdę może spełniać marzenia? Dlaczego młody mag i XIX-wieczny geniusz medycyny muszą nauczyć się współpracować? Co sprawia, że niektórzy zabijają ptaki i jaka kara grozi za terroryzm magiczny? Odpowiedzi na te i inne pytania znaleźć możecie w ebookowym zbiorze opowiadań Marcina Rusnaka. Opowieści niesamowite to literacki tygiel, w którym mieszają się najciekawsze konwencje współczesnej fantastyki: fantasy, cyberpunk, post-apokalipsa, groza. To dwanaście wyśmienitych opowiadań, a wśród nich zarówno niepublikowane premiery, jak i teksty zbierające laury w ogólnopolskich konkursach literackich (m. in. Horyzonty Wyobraźni 2009, Świetlne Pióro 2011). Co więcej: wszystko to zupełnie za darmo!

Popularnym stało się ostatnio tworzenie trailerów wideo dla książek – Marcin Rusnak podał się również temu trendowi, więc zachęcamy do obejrzenia niżej zamieszczonego filmu:

 

Trailer „Opowieści niesamowitych”
Przewiń na górę