Przedsprzedaż „Cieni spoza czasu”

6 czerwca ruszył pre-order „Cieni spoza czasu” – antologii opowiadań inspirowanych twórczością H. P. Lovecrafa. Jest to zbiór wybornych tekstów napisanych przez mistrzów światowej grozy. Książkę można zamawiać na stronie internetowej wydawnictwa Dobre Historie. Premiera książki zaplanowana jest na 26 czerwca. Dla wszystkich, którzy którzy zdecydują się na pre-order przygotowano gadżety i bonusy.

Tym, którzy nie są zdecydowani i wstrzymują się z zakupem do czasu pierwszych recenzji,  warto przypomnieć, że w drugim numerze „Coś na progu” znajdziecie kupon rabatowy na tą antologię.

Carpe Noctem obejmie patronat nad książką.

„Cienie spoza czasu” to wyjątkowa i niepowtarzalna antologia. Nie jest to zwykły przedruk z zagranicznej książki. Aby stworzyć „Cienie” przekopaliśmy kilkadziesiąt anglojęzycznych antologii poświęconych Lovecraftowi i wybraliśmy z nich same, naszym zdaniem najciekawsze i najbardziej porywające historie stworzone przez wielkich, znanych autorów. Rzadko zdarza się, aby w jednej książce pojawiły się obok siebie takie nazwiska, jak Alan Moore, Kim Newman, Graham Masterton, Ian Watson i Alan Dean Foster. Różni autorzy podchodzą w niekonwencjonalny sposób do Mitologii Lovecrafta. Znajdziecie tu klasyczny horror, sensację, elementy SF i kryminału, będzie brutalnie i poetycko, będzie bardzo współcześnie i blisko oryginału. Mówiąc krótko, „Cienie spoza czasu” to prawie 400 stron możliwie jak najbardziej nieszablonowego podejścia do twórczości Samotnika z Providence.

 

Przedsprzedaż „Cieni spoza czasu”
Przewiń na górę