Przeczytaj Zanim znowu zabiję!

Dzisiaj miała premierę najnowsza powieść Mariusza CzubajaZanim znowu zabiję„. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B., oczywiście w Mrocznej serii. „Zanim znowu zabiję” to 288 stron osadzonego w polskich realiach rasowego kryminału. Po raz trzeci już spotykamy się z profilerem Rudolfem Heinzem! Tym razem zbada on na prośbę ojca piłkarski światek i serię niewyjaśnionych makabrycznych zabójstw.

Warszawa, 10 kwietnia 2010 roku, w okolicach Dworca Wschodniego Jacek Kos rzuca się pod pociąg. W obliczu katastrofy smoleńskiej śmierć piłkarza z polskiej kadry przechodzi bez echa. Dwa tygodnie później do Katowic przybywa Józef Heinz i prosi syna, którego nie widział od wielu lat, by pomógł mu wyjaśnić powody tego samobójstwa. Kierując się względami osobistymi, Rudolf Heinz postanawia przeprowadzić na urlopie drobne dochodzenie. Zagłębiając się w prywatne śledztwo, profiler stopniowo odkrywa powiązania z niewyjaśnionymi zabójstwami nastoletnich chłopców. Sprawie nadano kiedyś kryptonim ZZZ. Nazwa nawiązywała do listu, który pozostawił nieuchwytny morderca.
Tymczasem w długi weekend majowy ze szpitala psychiatrycznego ucieka Inkwizytor, by wyrównać rachunki z Heinzem i resztą świata…

Przeczytaj Zanim znowu zabiję!
Przewiń na górę