Prezent od Jakuba Kijuca

Urodziny Carpe Noctem nadal trwają! Dziś przedstawiamy Wam prezent, który przygotował dla nas Jakub Kijuc, właściciel Wydawnictwa Czarna Materia. Cała redakcja składa serdeczne podziękowania!! Oto informacja z Czarnej Materii:

Wszystkiego Strasznie Najlepszego z okazji 9 urodzin Carpe Noctem życzy wydawnictwo komiksowe Czarna Materia oraz cała załoga Konstruktu.

Przed Wami jeden z komiksów wprowadzających do fabuły cyfrowego komiksu Konstrukt w całkowicie nowej odsłonie. Druga strona publikacji została ozdobiona urodzinowym rysunkiem dla Carpe Noctem. Całość to nawiązanie do znanego chyba wszystkim japońskiego horroru z kasetą, studnią i dziewczynką z długimi, czarnymi i opadającymi na twarz włosami.

Komiksowa historyjka jest warta przypomnienia (zresztą pierwszy raz została złożona do jednego pliku), gdyż bezpośrednio łączy się z fabułą planowanego na wrzesień cyfrowego Konstruktu #6.

Z okazji urodzin Carpe Noctem  wydawnictwo Czarna Materia ma do rozdania 20 kodów rabatowych na wszystkie komiksy Czarnej Materii sprzedawane w systemie sprzedaży Perium. Rabat na cyfrowe komiksy wynosi aż 50%!

Prawdziwe psychodeliczne bizarro wymieszane z horrorem i czymś spoza czasu!

O Konstrukcie możecie poczytać tutaj: http://czarna-materia.pl/index.php

Strona ofertowa z komiksami Czarnej Materii:  http://konstrukt-komiksy.zadziwiamy.pl/

Konstrukt jest również na Facebooku: https://www.facebook.com/Konstrukcja

 

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i kolejnych 109 lat dla Carpe Noctem!

Komiks można pobrać w formacie PDF.

INFORMUJEMY TEŻ, ŻE JUTRO (W SOBOTĘ) NA NASZYM FEJSBUKOWYM PROFILU ZORGANIZUJEMY KONKURS TYPU „KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY”, W KTÓRYM WYGRAĆ BĘDZIE MOŻNA KODY RABATOWE NA KOMIKSY CZARNEJ MATERII. BĄDŹCIE WIĘC  CZUJNI!!

Prezent od Jakuba Kijuca
Przewiń na górę