Październik w SQN

Mamy ostatni dzień września, więc to idealna pora, żeby poinformować Was o trzech interesujących tytułach, które Wydawnictwo SQN planuje na październik. Dwa z nich znajdziecie na oficjalnej stronie, informacje o trzecim mamy z dobrze poinformowanych źródeł.

Łukasz Orbitowski w zeszłym roku na Polconie ogłosił zakończenie współpracy z Wydawnictwem Literackim. Jeśli ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości co do tego, kto teraz będzie wydawał jego książki, niech zajrzy tutaj. Najnowsza powieść Łukasza nosi tytuł „Szczęśliwa ziemia” i ukaże się 23 października. Już niedługo możecie się spodziewać na naszych łamach pierwszej opinii na jej temat. A z pewnością jest o czym mówić – Orbitowski porzuca tematykę historyczną i wraca do swoich korzeni, przedstawiając na wskroś współczesną opowieść.

Drugi potwierdzony tytuł to gratka dla fanów Deana Koontza – już drugiego października, a więc w najbliższą środę do księgarń trafi komiks „Odd Thomas. Diabelski pakt„. Jak macie ochotę popatrzeć na rysunki, tutaj znajdziecie udostępniony przez SQN fragment.

A na koniec coś, czego nie znajdziecie jeszcze na stronie wydawnictwa, czyli drugi tom „Przeglądu Końca Świata” Miry Grant. „Deadline” jakiś czas temu przeszedł ostatnie poprawki, a teraz czekamy na publikację okładki i dokładną datę premiery. Na razie wiemy tylko, że będzie to październik. A jeszcze przed ukazaniem się książki na pewno zaprosimy Was do posłuchania, co ma o serii do powiedzenia Agnieszka, która niedawno skończyła czytać część trzecią oraz towarzyszące cyklowi opowiadania: „Odliczanie” oraz „San Diego 2014”.

Październik w SQN
Przewiń na górę