Ostatnia chwila by zgłosić nominacje do Zajdla!

Zgłoś Nominacje do Zajdla
 
Zostało już tylko kilka godzin, w czasie których można oddawać głosy na nominacje do utworów mogących kandydować do Nagrody Janusza A. Zajdla za rok 2011.
Organizatorzy Polconu, jak i cała redakcja CarpeNoctem zachęcają do głosowania i skorzystania z Formularza Elektronicznego.
Nominacje do Nagrody zostaną ogłoszone 26 czerwca w klubokawiarni Grawitacja w Warszawie. Nagroda Zajdla zostanie ogłoszona i wręczona na Polconie we Wrocławiu w sobotę 25 sierpnia.
 
Wspólne sale noclegowe
 
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, organizatorzy Polconu udostępniają noclegi w salach zbiorczych w szkole. Poza noclegami w salach, szkoła dysponuje także miejscami w internacie oraz polem namiotowym. Wokół budynku szkoły znajduje się dużo zieleni, stoły do ping-ponga, stoły do gier w gry planszowe i szachy. Dla osób zmotoryzowanych zostanie także zorganizowany parking. 
Na stronie konwentu udostępniono możliwość rezerwacji noclegów w szkole konwentowej oraz przedstawiono regulamin korzystania z nich.
 
Kryształowy Smok
 
Jesteś utalentowanym Mistrzem Gry, tworzone przez Ciebie przygody są legendarne a Twoje sesje to  niezapomniane przeżycie?
Stań w szranki i zdobądź Puchar Kryształowego Smoka! Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie Polconu 2012 pod patronatem serwisu Poltergeist na najlepszy scenariusz sesji RPG. Regulamin można znaleźć na stronie imprezy.
Ostatnia chwila by zgłosić nominacje do Zajdla!
Przewiń na górę