Okładka Krzywej Sweetmana

Wydawnictwo Replika opublikowało projekt okładki do wznowienia „Krzywej Sweetmana” Grahama Mastertona. Książka pojawi się w sprzedaży do końca miesiąca.

Porywające zwroty akcji, fantastycznie wykreowani bohaterowie i potężna dawka napięcia. Graham Masterton po raz kolejny zabiera Czytelników w podróż po rollercoasterze emocji – tym razem w swoim doskonałym thrillerze.

 Nieznany snajper zabija niewinnych ludzi podróżujących autostradami w Los Angeles. Policja podejrzewa, że ofiary nie są ze sobą powiązane, okazuje się jednak, że ich dobór nie jest przypadkowy. Wyrachowany morderca zabija wyłącznie tych, którzy w danym momencie znajdowali się na krzywej Sweetmana, wyliczonej za pomocą skomplikowanej teorii pewnego profesora, który w nieznanym celu przygotował już listę ofiar.

 Kiedy ojciec Johna Cullena zostaje zastrzelony, John postanawia dowiedzieć się całej prawdy o jego śmierci. Prywatne śledztwo doprowadza do odkrycia szeroko zakrojonego politycznego spisku amerykańskiego senatora, który wykorzystuje krzywą Sweetmana do własnych celów.

 Nieuchwytny morderca. Brutalna tajemnica. Polityczny spisek.

 Mistrz thrillera i powieści sensacyjnej w najwyższej formie!

Okładka Krzywej Sweetmana
Przewiń na górę