Moje ciało, moje więzienie

Informujemy o nowym konkursie literackim w tematyce horroru. Poniżej informacja ze strony organizatora:

MOJE CIAŁO, MOJE WIĘZIENIE jest konkursem literackim mającym na celu propagowanie literatury grozy, to jest: coraz częściej eksploatowanego przez Polaków obszaru fantastyki.

Jak doszło do pomysłu na zorganizowanie tego konkursu.

Otóż spotkało się (na dodatek niedosłownie, bo jedynie za pośrednictwem Internetu) dwóch ludzi: pisarz (Paweł Paliński) i jego czytelnik (pod pseudonimem: Wojciech A. Rapier). Czytelnik okazał się fanem na tyle zdeterminowanym, by stworzyć stronę w celu pokazania, że twórczość tego pierwszego nie dość, że posiada wartość intelektualną, to jeszcze na dodatek bezczelnie i nagminnie sprawia nielichą frajdę. W Internecie pojawiły się Trikkety-traketty-trak, skromna strona (blog?) oparta na prostej i darmowej platformie. Pisarz odkrył ją sam, skontaktował się z czytelnikiem i tak doszło do wymiany wiadomości email, czasem długich, zawsze serdecznych i pełnych pomysłów na to, co i jak można wspólnie zrobić. Ów konkurs to właśnie jeden z takich pomysłów, który, jak widzicie, „pączkował” na tyle uparcie, że idea zamieniła się w czyn.

Oddajemy w wasze ręce konkurs organizowany ze wsparciem e-zinu QFant (cieszymy się, że pomaga nam tak ambitny i zdeterminowany zespół), a wraz z konkursem: temat przewodni (moje ciało, moje więzienie) do zrealizowania, nagrody w postaci książek, filmów oraz publikacji najlepszych opowiadań w wyżej wymienionym e-zinie. Liczymy na Wasze zainteresowanie i dużą ilość zgłoszeń! Dlaczego? Bo dowód na to, że dużo jest osób mających pomysły i chęci do tworzenia na ich bazie świetnych, wciągających tekstów sprawi nam ogromną, ba, wręcz grzeszną radość!

Pozostaje nam życzyć Wam powodzenia, sobie zaś tego, by konkurs okazał się sukcesem i zachętą do zorganizowania w przyszłości kolejnych i kolejnych, właśnie po to, byście mogli pokazać swój talent i determinację…

Czekamy z niecierpliwością na Wasze mrożące krew  żyłach historie! 

Więcej informacji na stronie organizatora: http://cialo-wiezienie.blogspot.com/

 

Moje ciało, moje więzienie
Przewiń na górę