Laboratorium Umbrella Corporation w Polsce

W związku z premierą filmu „Resident Evil: Retrybucja” prosto ze Stanów Zjednoczonych przyjedzie mobilne laboratorium tajemniczej i potężnej korporacji Umbrella. Każdy, kto odwiedzi ten pojazd, wejdzie w wyjątkowy świat gry i filmu i… nie wyjdzie sam.

Pojazd jest jedynym takim laboratorium, wyposażonym w różne, technologicznie zaawansowane sprzęty. Do tej pory w ten swoisty świat mogli wejść tylko Amerykanie. Teraz jedyny raz w życiu będą mieli tę okazję Polacy.

8 czerwca – w Poznaniu, ul. 27 grudnia (parking przy Okrąglaku), w godz. od 11.00 do 19.00

10 czerwca – w Warszawie, Plac Konstytucji, w godz. od 11.00 do 19.00

Laboratorium podzielone jest na tematyczne pokoje, które dostarczą wszystkim niespotykanych na co dzień wrażeń wizualnych. W tych wyjątkowych pomieszczeniach czekają na odwiedzających różne zadania i atrakcje, a w końcowym etapie spotka ich niespodzianka. Jaka? Tego mogą dowiedzieć się tylko ci, którzy wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Jeżeli chcesz wejść w świat „Resident Evil: Retrybucja” jeszcze przed premierą filmu, musisz odwiedzić laboratorium.

Nie będziesz ścigał odpowiedzialnych za epidemię śmiercionośnego wirusa T korporacji Umbrella. Nie będziesz walczył o przetrwanie i uciekał z wrogiego świata będącego na skraju zapomnienia, tak jak główna bohaterka filmu Milla Jovovich. Ale, tak jak ona, będziesz miał pewność, że odliczanie się rozpoczęło.

Wydarzenie organizowane jest przez Sony Pictures Entertainment i dystrybutora filmu  United International Pictures. Impreza nie ma charakteru stricte komercyjnego i uczestnictwo w niej będzie całkowicie bezpłatne.

Jesteśmy przekonani, że laboratorium, które zawita do Poznania i Warszawy przyciągnie tysiące mieszkańców i turystów, którzy zatracą się w świecie „Resident Evil: Retrybucja”.

 

„Resident Evil: Retrybucja” w kinach od 14 września.

Laboratorium Umbrella Corporation w Polsce
Przewiń na górę