Krzywa Sweetmana raz jeszcze

Jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi wznowienie książki „Krzywa Sweetmana” Grahama Mastertona. Powieść po raz pierwszy ukazała się w 1979 roku, a w polskim przekładzie – dokładnie dwadzieścia lat później, nakładem wydawnictwa Rebis. Za wznowienie tej pozycji odpowiedzialne będzie wydawnictwo Replika.

Nieuchwytny morderca. Brutalna tajemnica. Polityczny spisek.

Mistrz thrillera i powieści sensacyjnej w najwyższej formie!

Nieznany snajper zabija niewinnych ludzi podróżujących autostradami Los Angeles. Policja podejrzewa, że ofiary nie są ze sobą powiązane, okazuje się jednak, że ich dobór nie jest przypadkowy. Wyrachowany morderca zabija wyłącznie tych, którzy w danym momencie znajdowali się na Krzywej Sweetmana, wyliczonej za pomocą skomplikowanej teorii pewnego profesora, który w nieznanym celu przygotował już listę ofiar.

Kiedy ojciec Johna Cullena zostaje zastrzelony, John postanawia dowiedzieć się całej prawdy o jego śmierci. Prywatne śledztwo doprowadza do odkrycia szeroko zakrojonego politycznego spisku amerykańskiego senatora, który wykorzystuje Krzywą Sweetmana do własnych celów.

Porywające zwroty akcji, fantastycznie wykreowani bohaterowie i potężna dawka napięcia. Graham Masterton po raz kolejny zabiera Czytelników w podróż po rollercoasterze emocji.

Krzywa Sweetmana raz jeszcze
Przewiń na górę