Konkurs na zimową miniaturę grozy

Nawiązując do białej scenerii i siarczystego mrozu, który gnębi nas od jakiegoś czasu, zapraszamy Was do kolejnego konkursu literackiego na Carpe Noctem. Tym razem będzie to Morderczy mróz, czyli konkurs na zimową miniaturę grozy. Na Wasze teksty, w których horror rozgrywać się będzie w zimowej scenerii, czekamy do pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, czyli do 21-ego marca.

Najważniejsze informacje:

– teksty nadsyłajcie na adres redakcja[at]carpenoctem.pl

– dozwolone formaty plików: .odt, .doc, .docx, .rtf

– nieprzekraczalny termin nadsyłania prac to 20.03.2011 (prace wysłane choćby minutę po północy zostaną zdyskwalifikowane! nie czekajcie na ostatnią chwilę)

– praca nie może przekraczać 12 tys. znaków ze spacjami

– w konkursie mogą uczestniczyć także redaktorzy i współpracownicy Carpe Noctem (oprócz jury), ale proszeni są o posłużenie się pseudonimami

– najlepsze miniatury opublikujemy w serwisie

– wyniki konkursu postaramy się ogłosić do końca marca, ale w przypadku dużego zainteresowania konkursem czas obrad jury może się wydłużyć

– nie wykluczamy przyznania dodatkowych wyróżnień (również z nagrodami)

– skład jury ogłosimy w najbliższym czasie

– do każdej nadesłanej pracy prosimy dołączyć oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych).”

– jedna osoba może wysłać więcej niż jeden tekst, ale radzimy raczej wybrać najlepszy i podesłać tylko jeden

– nie można nadsyłać tekstów, które zostały już gdzieś opublikowane

– nie wysyłamy nagród za granicę

NAGRODY:

Tym razem zmieniamy trochę system przyznawania nagród. Zwycięzca pierwszego miejsca będzie mógł wybrać 5 dowolnych książek z puli nagród. Za drugie miejsce do wyboru są 4 książki, a za trzecie 3. Wyróżnienia będą nagradzane pojedynczymi egzemplarzami z puli, które zostaną po tym, jak zwycięzcy wybiorą swoje nagrody.

 

Pula nagród przedstawia się tak:

   
  

 

(dysponujemy co najmniej trzema egzemplarzami każdego tytułu)

Nagrody w konkursie ufundowali: FormaReplikaOficynka

Konkurs na zimową miniaturę grozy
Przewiń na górę