Konkurs audiobookowy

Zapraszamy Was do nowego fascynującego konkursu! Tym razem coś, czego na Carpe Noctem jeszcze nie było – konkurs audiobookowy, w którym Waszym zadaniem będzie przesłanie nam max. 3 minutowego nagrania, w którym czytacie fragment horroru. Im więcej emocji, tym lepiej! Spróbujcie wywołać gęsią skórkę na skórze słuchaczy. Autorzy trzech najlepszych nagrań dostaną od nas nagrody ufundowane przez Bibliotekę Akustyczną oraz wydawnictwo Prószyński i Ska:

Zestaw 1:

„Powrót naucczyciela tańca” Henninga Mankella, „Festung Breslau” Marka Krajewskiego, „Ja, diablica” Katarzyny Bereniki Miszczuk (w wersji dźwiękowej) oraz „Sanctus” Simona Toyne’a (w wersji papierowej)

Zestaw 2:

„Powrót nauczyciela tańca” Henninga Mankella, „Czarna lista” Aleksandry Marininej, „Niespokojny człowiek” Henninga Mankella (w wersji dźwiękowej) oraz „Sanctus” Simona Toyne’a (w wersji papierowej)

Zestaw 3:

„Powrót nauczyciela tańca” Henninga Mankella, „Czarna lista” Aleksandry Marininej, „Festung Breslau” Marka Krajewskiego (w wersji dźwiękowej) oraz „Sanctus” Simona Toyne’a (w wersji papierowej)

 

Na Wasze nagrania czekamy do końca sierpnia. Nie nadsyłajcie ich jednak w postaci załącznika do maila – ułatwicie nam pracę, wysyłając najpierw plik na jeden z darmowych serwisów upload, np. upload.com albo megaupload (warunek: ściągnięcie pliku musi być za darmo i dostępne bez rejestracji). W mailu należy podać swoje dane oraz przesłać link do nagrania.

I na koniec drobne informacje: nie odpowiadamy za przesyłki, które nie dotrą do adresata z winy poczty oraz nie wysyłamy nagród za granicę.

Konkurs audiobookowy
Przewiń na górę