Konkurs 9 urodziny CN

Zapraszamy Was do wyjątkowego konkursu z okazji 9 urodzin serwisu CarpeNoctem.pl! Podobny konkurs w zeszłym roku cieszył się dużą popularnością i dostarczył zarówno dużo frajdy jak i nerwów ;) Zasady są proste, poniżej znajduje się mozaika z logo serwisu, do jej ułożenia wykorzystano aż 50 fragmentów okładek z książek jakie miały swoją premierę na przestrzeni ostatnich 2 lat. Książki oczywiście są zbieżne z profilem serwisu, więc horror, kryminał, groza. Zadanie? Wskazać jak najwięcej tytułów!

CarpeNoctem - mozaika

(kliknij aby powiększyć, plik waży ok. 3mb, najlepiej zapisać go na dysku)

Bawimy się do czwartku (6 września) do godz. 22.00, a na poprawne odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs(at)carpenoctem.pl. W zależności od ilości nadesłanych zgłoszeń, wyniki opublikujemy tego samego, albo dopiero następnego dnia.

Nagrody ufundowane zostały przez wydawnictwo Prószyński i S-ka, wydawnictwo Nasza Księgarnia, wydawnictwo Oficynka, wydawnictwo Sine Qua Non oraz Dobre Historie.

1 miejsce:

„Żądza krwi” Val McDermid, „Uzasadniona wątpliwość” Chris Tvedt,  „Morderstwo na mokradłach” Sasza Hady, „Jest legendą” antologia (z podpisem Ramseya Campbella), „Żywe Trupy. Narodziny Gubernatora” Robert Kirkman, Jay Bonansinga oraz magazyn Coś na progu (nr.2)

2 miejsce:

„Żądza krwi” Val McDermid, „Uzasadniona wątpliwość” Chris Tvedt,  „Morderstwo na mokradłach” Sasza Hady oraz magazyn Coś na progu (nr.2)

3 miejsce:

„Żądza krwi” Val McDermid oraz „Uzasadniona wątpliwość” Chris Tvedt

Ze zwycięzcami skontaktujemy się droga mailową z prośbą o podesłanie danych do wysyłki nagród. UWAGA, w przypadku takiej samej ilości odgadniętych tytułów, zdecyduje kolejność zgłoszenia! Mozaika została wygenerowana automatycznie z 50 fragmentów okładek, ale istnieje możliwość, że nie wszystkie się na niej znalazły – dwóch fragmentów nie możemy sami odnaleźć, ale co nie znaczy, że ich nie ma.

I na koniec drobne informacje: nie odpowiadamy za przesyłki, które nie dotrą do adresata z winy poczty oraz nie wysyłamy nagród za granicę.

Konkurs 9 urodziny CN
Przewiń na górę