Konkurs – 8 urodziny CN

Zapraszamy Was do nowego wyjątkowego konkursu z okazji 8 urodzin serwisu CarpeNoctem.pl! Tym razem zabawa lekka, łatwa i przyjemna, taką mamy nadzieję ;) Poniżej znajduje się mozaika z logo serwisu, do jej ułożenia wykorzystano aż 80 fragmentów okładek z książek jakie miały swoją premierę na przestrzeni ostatnich 7 lat. Zadanie? Wskazać jak najwięcej tytułów! Jednak aby walczyć o pierwsze miejsce i tytuł „Wielkiego Znawcy Rynku Wydawniczego, Mistrza Okładki i Fana CN.pl” należy dodatkowo wskazać co łączy wszystkie tytuły, jakie znalazły się na mozaice – nie są on tam przypadkowo!

CarpeNoctem - mozaika

(kliknij aby powiększyć, plik waży ok. 3mb, najlepiej zapisać go na dysku)

Bawimy się przez cały weekend, a na odpowiedzi czekamy do niedzieli (4 września) do godziny 21:00 pod adresem konkurs(at)carpenoctem.pl. W zależności od ilości nadesłanych zgłoszeń, wyniki opublikujemy tego samego, albo dopiero następnego dnia.

Nagrody ufundowane zostały przez Bibliotekę Akustyczną,  wydawnictwo Prószyński i S-ka, wydawnictwo Zysk i S-ka oraz autorów antologii „Bizarro dla początkujących”:

1 miejsce:

„Powrót nauczyciela tańca” Henninga Mankella, „Czarna lista” Aleksandry Marininej, „Niespokojny człowiek” Henninga Mankella (w wersji dźwiękowej) oraz „Demon ruchu” Stefana Grabińskiego i antologia „Bizarro dla początkujących” (w wersji papierowej)

2 miejsce:

„Powrót nauczyciela tańca” Henninga Mankella, „Festung Breslau” Marka Krajew­skiego (w wersji dźwiękowej) oraz „Sanctus” Simona Toyne’a i „Demon ruchu” Stefana Grabińskiego (w wersji papierowej)

3 miejsce:

„Czarna lista” Aleksandry Marininej (w wersji dźwiękowej) oraz „Sanctus” Simona Toyne’a i „Demon ruchu” Stefana Grabińskiego (w wersji papierowej)

Nagrody roześlemy do zwycięzców zaraz po tym jak otrzymamy egzemplarze ksiażki „Demon ruchu” Stefana Grabińskiego. Ze zwycięzcami skontaktujemy się droga mailową z prośbą o podesłanie danych do wysyłki nagród.

I na koniec drobne informacje: nie odpowiadamy za przesyłki, które nie dotrą do adresata z winy poczty oraz nie wysyłamy nagród za granicę.

Konkurs – 8 urodziny CN
Przewiń na górę