Karpie na Pyrkonie

Pojawił się już program tegorocznego Pyrkonu, więc możemy oficjalnie przedstawić Wam organizowane przez nas punkty: prelekcję na temat horroru cielesnego oraz panel o podcastingu. Prelekcja odbędzie się w sobotę o 13:00, zaś panel w piątek o 20:00. Poniżej prezentujemy opis i inne szczegóły.

LITERACKI HORROR CIELESNY

Od roślin wrastających w ciało bohaterów „Ruin” Smitha, przez różnego rodzaju infekcje, modyfikacje i mutacje ciała, po wymyślne okaleczenia znane z choćby „Powrotu z piekieł” Clive’a Barkera (pierwowzoru słynnego „Hellraisera”), a także rzesze mniej lub bardziej zgniłych żywych trupów – horror cielesny ma wiele obliczy. Zachęcamy do przyjścia z notesem i długopisem: będziemy polecać mnóstwo świetnych książek!

Czas i miejsce: sobota, godz. 13:00, sala Literacka 2

Prowadzący: Agnieszka Brodzik, Szymon Cieśliński, Michał Rakowicz

 

PODCASTING – Z CZYM TO SIĘ JE?

Podcasting staje się coraz popularniejszy, jeśli jednak jeszcze nie słyszałeś o podcastingu albo nie jesteś przekonany – wpadnij na naszą dyskusję. Opowiemy, jak zacząć, na co warto zwrócić uwagę i dlaczego nagrywanie podcastów to świetna zabawa i rewelacyjny sposób na opowiadanie o kulturze. Jeśli regularnie słuchasz podcastów, też wpadnij, wesprzesz nas w promowaniu tego świetnego medium, który zdaje się dopiero raczkować w polskim Internecie.

Czas i miejsce: piątek, godz. 20:00, sala Literacka 2

Prowadzący: Agnieszka Brodzik, Szymon Cieśliński, Michał Rakowicz, Hubert Spandowski

 

Karpie na Pyrkonie
Przewiń na górę