Gorefikacje II, tom 1

Rok po pierwszej części, informujemy o premierze Gorefikacji II, tomu pierwszego (z planowanych dwóch). Tak jak i poprzednim razem, jest to niezależnie wydany zbiór opowiadań grozy oscylujących wokół makabry i gore, zaś całość dostępna jest w formatach mobilnych do ściągnięcia za darmo ze strony wydaje.pl. Nowością jest to, że poza znanymi już autorami polskiego horroru, w publikacji znalazło się także kilka opowiadań zagranicznych pisarzy, zarówno już w Polsce znanych, jak i debiutujących na naszym gruncie, jednak w swoich ojczyznach znanych i cenionych. Objęta naszym patronatem antologia zawiera opowiadania następujących twórców: 

Edward Lee (także przedmowa), John Everson, Ryan Harding, Charlee Jacob, Łukasz Radecki, Krzysztof T. Dąbrowski, Dawid Kain, Krzysztof Maciejewski, Rafał Kuleta, Sylwia Błach, Tomasz Siwiec, Grzegorz Gajek, Karol Mitka, Paweł Mateja, Marek Grzywacz i Tomasz Czarny (także wstęp i wybór).

Poniżej zamieszczamy opis wydawcy oraz okładkę. 

Gorefikacje, pierwsza próba wprowadzenia do Polski horroru w najbardziej ekstremalnej postaci, pokazała, że nasi rodzimi autorzy są w stanie przesunąć granice tego, co można przelać na papier w najbardziej krwawe, groteskowe i przerażające rejony ludzkiej wyobraźni. Ale to był dopiero początek. Śmietanka polskiej grozy, tym razem ze wsparciem największych sław amerykańskiej literackiej ekstremy, powraca, by dotrzeć do najbardziej zwyrodniałych scenariuszy kryjących się w ludzkich sercach i umysłach – przekopując się po drodze przez całe stosy wnętrzności! Gorefikacje II, dwutomowa kontynuacja wypełniona po brzegi najmocniejszymi i najbardziej zaskakującymi opowieściami spod znaku hardcore horroru, to atak grozy, o jakiej wam się nie śniło – i słusznie, bo takie sny doprowadzają tylko do szaleństwa…

 gorefikacje2

Gorefikacje II, tom 1
Przewiń na górę