Gliniarz z Vancouver

Od dzisiaj w sprzedaży jest thriller „Ocalony” Seana Slatera. Powieść wydał Prószyński i S-ka. Za – bagatela – 560 stron w miękkiej oprawie przyjdzie chętnym zapłacić 39zł.

Najgorszy koszmar każdego gliniarza – gdy na linii strzału znajdzie się jego dziecko.
 O masakrach uczniów w Virginia Tech i Columbine słyszał cały świat. Ale co zdarzyło się w Liceum Świętego Patryka?

 Nie minęła godzina od powrotu detektywa Jacoba Strikera z sześciomiesięcznego urlopu, a już jego pierwszy dzień w pracy zdążył zmienić się w koszmar. Przyjeżdża do liceum swojej córki i zaledwie pięć minut później jest świadkiem masakry. Trzej mężczyźni w hokejowych maskach – czarnej, białej i czerwonej – wdarli się z bronią palną na teren szkoły i otworzyli ogień do uczniów.

Striker natychmiast przystępuje do akcji. W ciągu kilku minut ginie dwóch zamachowców. Ale wtedy ostatni napastnik podbiega do zastrzelonego kompana i wypala pięć kul w jego zwłoki, deformując je nie do poznania. I zanim Striker zdoła zareagować, zamachowiec w czerwonej masce ucieka.

 Ścigając się z czasem, Striker próbuje rozwikłać zagadkę zabójstw, których motywu nikt nie zna. Niebawem śledztwo zawiedzie go w naprawdę mroczne miejsca. Im bliżej prawdy, tym więcej niebezpieczeństw czyha na detektywa. W końcu przemoc dosięgnie jego najbliższych…

Gliniarz z Vancouver
Przewiń na górę