Coś na progu za darmo

Wydawnictwo Twoje Historie już jakiś czas temu wypuściło nowy, poświęcony szalonym naukowcom, numer pisma Coś na progu, ale dopiero dzisiaj najnowszy numer pobrać można w najpopularniejszych formatach elektronicznych. Dziesiąty numer jest zarazem pierwszym dostępnym poza formą drukowaną także w EPUB i Mobi. Dodatkowo ten numer, w ramach promocji, pobrać można ze strony wydawcy za darmo.

Jedyne w Polsce czasopismo zajmujące się tematyką pulp i weird fiction, a także kryminałem, horrorem, opowieściami niesamowitymi i szeroko pojętą fantastyką. Każdy numer ma popkulturowy temat przewodni, np. „Szaleni naukowcy”(CNP#10), czy „Pulpowe duety” (CNP#11). Stałe działy czasopisma oprócz tematu numeru, to także Varia, Kryminał i Sensacja, Proza, Komiks, Gry retro i bez prądu, Esej & felieton, Retro dziewczyny. W magazynie regularnie ukazują się opowiadania oraz publicystyka polskich i zagranicznych autorów. Pismo ma także swoją pulpową maskotę w osobie heroiny – Tequili, której przygody regularnie trafiają na łamy czasopisma.

Pismo liczy sobie 104 strony, format B5, papier offset 80g i jest niedostępne w klasycznej dystrybucji (Ksioski/Empiki). Można je kupić jedynie w wybranych sklepach i księgarniach online oraz w czasie imprez promocyjnych i branżowych.

Od 2015 roku każdy numer wydawany jest w formacie papierowym, pdf, Mobi oraz ePUB, w postaci nieregularnika (kolejne numery ukazują się średnio, co trzy miesiące).

Odnośniki do pobrania plików numeru znaleźć można pod adresem: http://cosnaprogu.blogspot.com/p/pobierz-za-darmo.html

Coś na progu za darmo
Przewiń na górę