Carpe Noctem 2.0

Po latach zmagań wreszcie udało nam się uruchomić nową wersję Carp Noctem. Możemy już oficjalnie mówić, że Carpe Noctem weszło w drugą fazę swojego rozwoju!

Z dumą przedstawiamy Wam nowy wygląd serwisu – nie tyle odświeżony, co zbudowany od podstaw. Przez jakiś czas pewnie wszyscy będziemy musieli się oswajać z nowymi funkcjami, na które czekaliśmy wieki, ale które będą nam bez wątpienia płatać na początku figle. Dlatego prosimy Was o wyrozumiałość – nowa odsłona serwisu Carpe Noctem to wersja beta. Aż do czasu oficjalnego otwarcia – które nastąpi w nasze ósme urodziny – będziemy tu wprowadzać jeszcze zmiany.

Pewne rzeczy wymagają doszlifowania – począwszy od wyglądu, na drobnych ustawieniach kończąc – ale już dzisiaj zapraszamy Was do przeglądania naszych aktualnych zasobów i do testowania wszystkiego, co wpadnie Wam w oko. Przede wszystkim polecamy Waszej uwadze bardzo przyjazne opcje sortowania treści – możecie wędrować sobie po chmurze tagów i kategoriach, a na każdej stronie znajdziecie polecane linki.

Zachęcamy do zaglądania do nas częściej niż dotychczas – w najbliższym czasie planujemy dla Was mnóstwo atrakcji i ciekawych tekstów. Mile widziane będzie również wskazywanie błędów w działaniu nowego serwisu i dzielenie się z nami wszelkimi komentarzami i sugestiami. Polecamy włączenie się do dyskusji na forum Gotham Cafe.

Carpe Noctem 2.0
Przewiń na górę