Alex Delaware powraca

Wszyscy wielbiciele od lat obecnego na naszym rynku wydawniczym Jonathana Kellermana pewnie ucieszą się, że dzisiaj do sprzedaży trafiła kolejna jego powieść z Alexem Delaware – „Zagadka”. Książka ma 256 stron i kosztuje 34,80 zł. Wydawcą jest oczywiście Amber.

Bestseller z psychologiem Alexem Delaware – najsłynniejszym bohaterem mistrza thrillerów psychologicznych numer 1.
Zamknięcie hotelu Fauborg w Beverly Hills to smutna impreza dla Alexa Delaware i jego przyjaciółki Robin.
 Ostatnie spotkanie w przytulnym barze odbywa się w niewesołej atmosferze. Wśród innych stałych bywalców jest jedna obca osoba: piękna i wytworna młoda kobieta – samotna i tajemnicza.

Dwa dni później detektyw Milo Sturgis przychodzi poradzić się swojego przyjaciela psychologa w sprawie brutalnego morderstwa. Ku zaskoczeniu Alexa ofiarą jest ta sama melancholijna kobieta, której samotne chwile nad szampanem mogły być jej ostatnimi.
Po śmierci pozostaje tak samo tajemnicza, jak wydawała się za życia. Policja nie potrafi ustalić jej tożsamości. I nawet kiedy makabryczna wskazówka rusza śledztwo z miejsca, mroczne sekrety, które odsłania, sprawiają, że mimo wysiłków Mila i Alexa rozwiązanie zagadki może okazać się niemożliwe i… niebezpieczne. I że obaj są manipulowani przez kogoś, kto z zimną kalkulacją i morderczym uporem realizuje swój przewrotny plan…

Alex Delaware powraca
Przewiń na górę