500 graczy

Kto ma większą władzę niż 500 graczy?  Tylko człowiek, który poznał ich sekrety…

 Mike Ford, świeżo po ukończeniu prawa na Harvardzie, zdobył wymarzoną pracę w Davies Group – najpotężniejszej firmie doradczej Waszyngtonu. Tym samym wszedł w kręgi „pięćsetki” – elity faktycznie rządzącej Waszyngtonem, a przez to i światem. A teraz znalazł się na muszce dwóch niebywale niebezpiecznych ludzi.  Żeby uratować skórę, musi sięgnąć po doświadczenia ze swej szemranej młodości: kraść, oszukiwać, kłamać – a w końcu nawet zabić.

„500 graczy”, łącząc w sobie najlepsze elementy politycznej intrygi i wstrzymującej dech akcji, przywodzi na myśl klasyczne thrillery, takie jak „Firma” czy „Uznany za niewinnego”. W postaci Michaela Forda czytelnicy odnajdą nowego bohatera, którego losy potwierdzają starą prawdę: im wyżej się wchodzi, tym droga trudniejsza, a upadek bardziej bolesny – a nawet śmiertelny.

 „Jak „Firma” przeniesiona do Waszyngtonu, tylko z mnóstwem dodatkowej akcji.”

James Patterson

 „500 graczy” przenosi nas na całkiem nowy poziom sensacyjności, ale i politycznego znaczenia. Pełnokrwista opowieść bystrego kanciarza, który przeniknął do waszyngtońskiej elity. Pryskają złudzenia. Ta pełna smakowitych szczegółów historia pełnego uroku uczciwego cwaniaka pozwala czytelnikowi wyzbyć się iluzji.”

Zoe Ferraris

Autor: Matthew Quirk

Tytuł: 500 graczy

Tytuł oryginalny: The Five Hundred

Tłumaczenie: Jarosław Skowroński

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Format: 420 s., oprawa miękka

Data wydania: 19 czerwca 2012

500 graczy

Data wydania: 2012-06-19

Przewiń na górę