Naśmierciny i inne opowiadania

Krzysztof T.Dąbrowski

W 1978 roku powitał świat głośnym krzykiem (ponoć dwie położne do dziś mają problemy ze słuchem). Ów wszechstronny demoralizator i awanturnik zapragnął zostać muzykiem rockowym – niestety matka natura poskąpiła mu muzycznych talentów. Zdesperowany rzucił się w objęcia dziesiątej muzy. Gdy ukończył reżyserię uznał, że chyba woli inną (Matki, chowajcie swoje córki! Córki, chowajcie swoje matki!).

Postanowił zostać nowym wieszczem narodowym – pod koniec 2006 roku chwycił za pióro i tak zostało mu do dziś. W 2008 roku popełnił zbiór opowiadań pt.”Naśmierciny” (czyli małe co nieco dla miłośników groteski, horroru i fantastyki). W lutym 2009 roku opublikował opowiadanie w słowackim Playboyu. W 2010 ukazała się jego druga książka „Anima vilis”, w 2012 trzecia „Grobbing, czyli nieludzkie stosunki międzyludzkie”. Ostatnimi czasy dał się poznać jako jeden z pionierów bizarro fiction i… bez przerwy odgraża się, że to jeszcze nie koniec!

 To nie przypadek, że opowiadania Krzysztofa T. Dąbrowskiego są regularnie publikowane na całym świecie, a jedno trafiło nawet do Playboya. Ten człowiek potrafi pisać seksownie, ciekawie, a przede wszystkim z polotem!

Kazimierz Kyrcz

—-

Tytuł: Naśmierciny i inne opowiadania

Autor: Krzysztof T. Dąbrowski

Wydawnictwo: Agharta

Format: 162 s.

Data wydania: 9 maja 2012

 

 

Naśmierciny i inne opowiadania

Data wydania: 2012-05-09

Przewiń na górę