Dziewczyna, która zniknęła

Autorka światowych bestsellerów, po raz pierwszy w Polsce!
 Jej prozę pokochali najlepsi twórcy thrillera na świecie – Harlan Coben, Dennis Lehane, Nelson De Mille, Karin Slaughter.
 Po miesiącach bezowocnych poszukiwań Alice Humphrey wreszcie znajduje swoją wymarzoną posadę – będzie zarządzała nową galerią sztuki na Manhattanie. Galeria jest projektem anonimowego, bogatego i ekscentrycznego właściciela, a Alice – jak zapewnia jego przedstawiciel – ma ją prowadzić zupełnie samodzielnie. Przyjaciele dziewczyny sądzą, że to zbyt piękne, by mogło być prawdziwe, ale Alice widzi w tym znakomitą okazję, by wyjść z cienia sławnego ojca. 
Pewnego poranka Alice odkrywa, że galeria nie istnieje, a pomieszczenia, w których się mieściła, są zupełnie puste, jakby niczego tutaj nigdy nie było. Na podłodze znajduje ciało Drew Campbella, mężczyzny, który ją zatrudnił. Wkrótce sama staje się obiektem zainteresowania policji. 
Kiedy śledczy wykrywają związek pomiędzy galerią a pewną porwaną dziewczyną, Alice wie, że została wrobiona. Teraz musi to udowodnić. Poszukiwanie dowodów wciągnie ją w mroczny świat przestępczych interesów i zmusi do odkopania długo skrywanych sekretów jej rodziny… Sekretów, za które – być może – zapłaci życiem.

Autor: Alafair Burke

Tytuł: „Dziewczyna, która zniknęła”

Tytuł oryginalny: Long Gone

Wydawca: Replika

Data wydania: sierpień 2012

Dziewczyna, która zniknęła

Data wydania: 2012-08-31

Przewiń na górę