Harmonogram KFASON-u

Dokładnie za dwa tygodnie odbędzie się czwarta edycja krakowskiego KFASON-u. Carpe Noctem objęło imprezę swoim patronatem, a część redakcji weźmie czynny udział w imprezie (więcej o naszych punktach programu przeczytacie tutaj).

Poniżej publikujemy harmonogram wydarzenia.14608825_1108985809198210_3044922852624386054_o 14615770_1110764639020327_775590931784183690_o

 

HARMONOGRAM

I PIĘTRO

12:00 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE
12:30 – 13:30 „Powieść okultystyczna, zakony okultystyczne i «afera satanistów» / Krzysztof „Korsarz” Biliński i Zbigniew Łagosz
13:30 – 14:30 Panel dyskusyjny: „Czy łatwo jest w Polsce zadebiutować grozą ?” /
Maciej Kaźmierczak, Grzegorz Kopiec, Artur Urbanowicz, Marcin Gryglik, Mikołaj Marcela i Maciej Lewandowski. Prowadzenie Krzysztof „Korsarz” Biliński
14:30 – 15:30 Panel dyskusyjny „Autor vs. Wydawca” / Dominika Świątkowska, Przemysław Ryba, Juliusz Wojciechowicz, Marek Zychla, prowadzenie: Michał Górzyna
15:30 – 16:30 Panel dyskusyjny o zombie / Ksenia Olkusz, Łukasz Radecki, Andrzej Wardziak, Mikołaj Marcela, prowadzenie Joanna Widomska
16:30 – 17:30 Spotkanie z Renatą Kuryłowicz, prowadzenie Robert Ziębiński
17:30 – 18:30 Co nowego w polskiej grozie? – panel premier /
Carla Mori, Aleksandra Zielińska, Dawid Kain, Mariusz Wojteczek, prowadzi Michał Górzyna
18:30 – 19:30 „W dwa ognie z Orbitowskim” (spotkanie z Łukaszem Orbitowskim) / prowadzenie: Juliusz Wojciechowicz i Marek Zychla

II PIĘTRO

12:30 – 13:30 „Horrory straszne i straszne inaczej” / Paulina Lis
13:30 – 14:30 Rodzime gry grozy / Franciszek Zgliński
14:30 – 15:30 „Czy mnie ktoś jeszcze przestraszy..?” / Paulina Lis
15: 30 – 16: 30 Oblicza europejskiego horroru / dr Piotr Kletowski
16:30 – 17: 30 „Wydawnictwo grozy, czy groza w wydawnictwie?” / Wydawnictwo GMORK
17:30 – 18:30 „Teorie spiskowe w literaturze, filmach i życiu” / Kazimierz Kyrcz Jr i Michał J. Walczak

III PIĘTRO

12:30 – 13:30 Światło ducha. Świętość w weird-fiction / Paweł Mateja
13:30 – 14:30 Wykolejony wagonik czyli o popularności domów strachu / Sylwia Jankowy
14:30 – 15:30 Świat jako monstrum – ontologia zła w weird fiction / Wojciech Gunia
15:30 – 16:30 „W świecie wampirów, smoków, zbójników i mrocznych legend-spotkanie autorskie z Bartłomiejem Salą” / prowadzenie Michał Górzyna
16:30 – 17:30 Badanie zjawisk paranormalnych / Michał Gacek
17:30 – 18:30 Potwory, o jakich się Wam nie śniło / Agnieszka Brodzik